Opublikowano Dodaj komentarz

Duża statuetka dla Babci lub Dziadka

Kiedy zbliża się Dzień Babci i Dziadka zaczynamy rozglądać się za upominkami, jakie moglibyśmy wręczyć naszym kochanym dziadkom. Ciekawym i niedrogim pomysłem na prezent jest drewniana statuetka, która może stanowić świetną pamiątkę! Wysokiej jakości drewno, kolorowe wzory oraz piękne życzenia bez wątpienia sprawią, że obdarowana osoba poczuje się przez nas kochana i doceniona. Drewniana statuetka to nie tylko idealna pamiątka, ale także i ozdoba, oryginalnie prezentująca się w domu naszych najbliższych!

Wymiar: 25 x 12 cm. Drewno brzozowe o grubości ok. 3 mm.

Cena: 24,00 zł / sztuka + koszt dostawy (zamów produkt).

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…

Prezent na Dzień Babci i Dziadka
Upominek na Dzień Dziadka
Upominek na Dzień Babci
Pamiątka dla Dziadka
Upominek dla Babci
Prezent dla Dziadków
Opublikowano Dodaj komentarz

Kolorowe serduszko na podstawce

Kiedy zbliża się Dzień Babci i Dziadka, zaczynamy się rozglądać za ciekawymi upominkami, jakie moglibyśmy wręczyć naszym świętującym dziadkom. Ciekawą, oferowaną przez nas propozycją jest drewniana statuetka, której wręczenie dziadkowi lub babci będzie stanowić piękny gest! Została wykonana z wysokiej jakości drewna, posiada śliczne, kolorowe wzory. Możliwość personalizacji sprawia, że upominek jest oryginalny i niepowtarzalny! Nasze starania z pewnością zostaną docenione, a statuetka posłuży jako domowa ozdoba, przypominająca o tym cudownym dniu.

Wymiary: 20 x 16 cm. Podstawka: 16 cm x 6 cm.

Cena: 14,00 zł / sztuka + koszt dostawy (zamów produkt).

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…

Serduszko na Dzień Dziadka
Statuetka na Dzień Babci
Opublikowano Dodaj komentarz

Statuetka dla Babci i Dziadka z życzeniami

Kiedy zbliża się Dzień Babci i Dziadka, poszukujemy ciekawego prezentu, jaki moglibyśmy wręczyć tym kochanym osobom! Ciekawą i oryginalną propozycją jest drewniana statuetka, zawierająca życzenia oraz starannie wykonany grawer. Pomimo niskiej ceny, prezentuje się atrakcyjnie, jest solidna i trwała. Obdarowana przez nas osoba z pewnością będzie zachwycona, a upominek posłuży jej jako pamiątka bądź domowa ozdoba. Radość w sercu bliskiej nam osoby jest przecież bezcenna! Warto więc się o nią trochę postarać.

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…