Opublikowano Dodaj komentarz

Personalizowane pudełko na czekoladę

Wykonane z wysokiej jakości materiałów pudełko to idealny pomysł na prezent z okazji Dnia Babci i Dziadka! Jest to trwały i solidny produkt, prezentujący się oryginalnie i ładnie. Kolorowe wzory oraz wysokiej jakości drewno z pewnością sprawią, że obdarowana osoba będzie zachwycona. Pudełko cechuje się przede wszystkim niską ceną – nie trzeba wcale wydawać dużych sum pieniędzy, aby na twarzach bliskich nam osób pojawiły się szerokie uśmiechy! Produkt ten może posłużyć zarówno jako ozdoba, pamiątka, ale także jako przydatne pudełko na drobiazgi.

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…

Wymiary zewnętrzne: 18 x 10,5 cm. Wysokość  ok. 2,5 cm.

Cena: 24,00 zł / sztuka + koszt dostawy (zamów produkt).

Pudełko na czekoladę dla Babci
Pudełko na czekoladę na Dzień Babci
Pudełko na czekoladę dla Dziadka
Pudełko na czekoladę na Dzień Dziadka
Drewniane pudełko dla Dziadka
Drewniane pudełko na Dzień Dziadka
Drewniane pudełko dla Babci
Drewniane pudełko na Dzień Babci
Opublikowano Dodaj komentarz

Statuetka dla Babci i Dziadka z życzeniami

Kiedy zbliża się Dzień Babci i Dziadka, poszukujemy ciekawego prezentu, jaki moglibyśmy wręczyć tym kochanym osobom! Ciekawą i oryginalną propozycją jest drewniana statuetka, zawierająca życzenia oraz starannie wykonany grawer. Pomimo niskiej ceny, prezentuje się atrakcyjnie, jest solidna i trwała. Obdarowana przez nas osoba z pewnością będzie zachwycona, a upominek posłuży jej jako pamiątka bądź domowa ozdoba. Radość w sercu bliskiej nam osoby jest przecież bezcenna! Warto więc się o nią trochę postarać.

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…

Opublikowano Dodaj komentarz

Drewniana statuetka w kształcie serca

Dzień Babci i Dziadka to czas, w którym powinniśmy pokazać naszym kochanym dziadkom, że ich kochamy i szanujemy. Niestety nie zawsze mamy dla nich czas, jednak te święto to idealna okazja na rekompensatę! Chcąc wręczyć dziadkowi lub babci ciekawy prezent, warto zwrócić uwagę na znajdujące się w naszej ofercie drewniane statuetki. Zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają śliczne, kolorowe wzory, które bez wątpienia urzekną obdarowaną osobę oraz będą przypominać jej o tym cudownym i udanym dniu.

Wymiar: 8,5 x 8 cm. Drewno brzozowe o grubości ok. 3 mm.

Cena: 1,90 zł / sztuka + koszt dostawy (zamów produkt).

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…

Prezent na Dzień Dziadka
Prezent na Dzień Babci
Opublikowano Dodaj komentarz

Prezent na Dzień Babci lub Dziadka

Poszukując niekonwencjonalnego prezentu jaki możemy wręczyć dziadkom z okazji ich święta, powinniśmy zwrócić uwagę na drewnianą statuetkę! Jest to tanie, jednak oryginalne i ciekawe rozwiązanie, które z pewnością zostanie docenione przez obdarowaną osobę. Oferowane przez nas statuetki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, są trwałe i solidne. Posiadają piękne życzenia oraz bardzo ładny, kolorowy wzór. Statuetka może posłużyć zarówno jako pamiątka, przypominająca o tym pięknym dniu bądź jako ozdoba, oryginalnie prezentująca się w domu naszych dziadków.

Wymiary: 19 x 16 cm. Podstawka: 19 x 6 cm.

Cena: 19,00 zł / sztuka + koszt dostawy (zamów produkt).

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…

Statuetka na Dzień Babci
Statuetka na Dzień Dziadka