Opublikowano Dodaj komentarz

Ramka na zdjęcie z personalizacją

Poszukujesz ciekawej propozycji na prezent dla swojego dziadka czy też babci? Zwróć uwagę na znajdująca się w naszej ofercie ramkę na zdjęcie! Cechuje ją przede wszystkim wysoka jakość wykonania. Posiada również ciekawy wzór, który bez wątpienia urzeknie obdarowaną osobę! Wręczenie tej pięknej ramki ze zdjęciem będzie stanowić piękny gest, świadczący o naszej miłości, szacunku i pamięci. Dzień Babci i Dziadka to przecież idealna okazja na pokazanie tym dwóm kochanym osobom jak bardzo ich szanujemy – zasługują na to!

Wymiary: 24 x 14 cm. Podstawka 14 x 8 cm.

Cena: 24,00 zł / sztuka + koszt dostawy (zamów produkt).

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…

Ramka na zdjęcie dla Babci
Ramka na zdjęcie dla Dziadka
Opublikowano Dodaj komentarz

Super Babcia i Super Dziadek – zawieszka

Znajdująca się w naszej ofercie drewniana zawieszka to świetna propozycja na prezent dla babci lub dziadka z okazji ich święta! Wręczenie tego drobnego upominku będzie stanowić piękny gest, świadczący o naszej miłości, pamięci, wdzięczności i szacunku. Nie trzeba wcale przepłacać, aby zobaczyć na twarzy bliskiej nam osoby szeroki uśmiech! Upominek pomimo tego, że jest tani, cechuje się trwałością i atrakcyjnym wyglądem. Z pewnością spodoba się obdarowanej osobie oraz będzie jej przypominać o tym cudownym dniu przez następne lata.

Wymiar: 8 x 8 cm. Drewno brzozowe o grubości ok. 3 mm.

Cena: 1,90 zł / sztuka + koszt dostawy (zamów produkt).

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…

Super Babcia
Super Dziadek
Opublikowano Dodaj komentarz

Drewniane serduszko w kole z magnesem

Zbliżające się święto dziadków skłania nas do szukania ciekawych prezentów, jakie moglibyśmy wręczyć tym dwóm, kochanym osobom. Drewniane serce z magnesem to ciekawy upominek, którego wręczenie będzie stanowić piękny gest, świadczący o naszej miłości, wdzięczności i szacunku. Oferowane przez nas upominki zostały wykonane z wysokiej jakości drewna, posiadają śliczne wzory i prezentują się oryginalnie i uroczo. Upominki cechują się niską ceną – nie trzeba wcale przepłacać, aby na twarzy bliskiej nam osoby ujrzeć szeroki uśmiech, a w sercu radość.

Wymiar: 8 x 8 cm. Drewno brzozowe o grubości ok. 3 mm.

Cena: 1,80 zł / sztuka + koszt dostawy (zamów produkt).

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…

Prezent na Dzień Dziadka
Prezent na Dzień Babci
Pamiątka dla Dziadka
Pamiątka dla Babci
Opublikowano Dodaj komentarz

Tanie, drewniane pudełko na czekoladę

Jeśli chcesz w oryginalny i niecodzienny sposób pokazać swoim dziadkom jak bardzo ich kochasz w dniu ich święta – zwróć uwagę na oferowane przez nas pudełka na czekoladę. Są to tanie, jednak niekonwencjonalne upominki, które z pewnością spodobają się obdarowanym dziadkom oraz posłużą im jako pamiątki. Pudełka te zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, są trwałe i solidne. Posiadają śliczne, kolorowe wzory, które bez wątpienia urzekną obdarowanych dziadków. Stanowią nie tylko ciekawe ozdoby, ale są również przydatne i funkcjonalne – bez wątpienia więc się przydadzą!

Możliwość zakupu w serwisie Allegro.pl – kliknij…

Wymiary zewnętrzne: 18 x 10,5 cm. Wysokość  ok. 2,5 cm.

Cena: 19,00 zł / sztuka + koszt dostawy (zamów produkt).

Czekoladownik dla Dziadka
Pudełko na czekoladę dla Babci
Drewniane pudełko na czekoladę
Prezent dla Babci i Dziadka
Czekoladownik